Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

Viva Musica v Rohožníku Vytlačiť
 

Priamy prenos si môžete pozrieť pred Obecným úradom v Rohožníku vo štvrtok 22.08.2019 o 20,00 hod. 


 
 

OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE ZŠVytlačiť
 

 

obedy.jpg

Vedúca ŠJ pri ZŠ Rohožník oznamuje rodičom ,ktorí prihlásili svoje deti na obed a majú záujem o doplnkové stravovanie, aby si prišli pre šeky na september do ŠJ od 19.8. do 23.8.2019,v čase od 8,00hod do 14.00.hod.

 

 


 
 

Ponuka práce CRH Rohožník Vytlačiť
 


 
 

Ponuka práce - Zariadenie sociálnych služieb Rohožník Vytlačiť
 

zdravotná sestra.jpg

Zariadenie sociálnych služieb Rohožník príjme do pracovného pomeru zdravotnú sestru a opatrovateľky. Bližšie informácie na tel.:0904 688 817 alebo priamo v zariadení na adrese Pri potoku 45/3, Rohožník.


 
 

ODPISY PLYNOMEROVVytlačiť
 

 

odpis plynomerov.jpg

Vedúca pošty oznamuje, že od 01.08.2019 budú v obci Rohožník prebiehať odpočty  plynomerov.


 
 

REKONŠTRUKCIA KOMUNIKÁCIE ROHOŽNÍKVytlačiť
 

 

 

rekonštrukcia cesty.png

Oznamujeme obyvateľom obce, že od pondelka 05.08. začnú práce na rekonštrukcii cesty na uliciach Hlavná a Malacká. Počas týchto prác bude obmedzený pohyb motorových vozidiel po uvedenej ceste a obmedzený prístup vozidlami do domov na uvedených uliciach. Vzhľadom na uvedené žiadame obyvateľov dotknutých ulíc aby parkovanie a používanie svojich áut prispôsobili obmedzeniam, ktoré zapríčinia stavebné práce na rekonštrukcii cesty.

Ďakujeme za pochopenie.

 


 
 

Pripomienky k cestovným poriadkomVytlačiť
 

autobus.jpg


 
 

UPOZORNENIEVytlačiť
 

bioodpad 1.jpg

Upozorňujeme obyvateľov obce, a to najmä z lokalít Rybník, Dušnica, Hlavná a Malacká ulica, že biologicky rozložiteľný komunálny odpad, ktorý vzniká pri údržbe ich záhrad, pri kosení a podobne, sú povinní kompostovať alebo ho môžu bezodplatne uložiť v areáli technických služieb. Je zakázané odkladať ho do potoka na iné obecné alebo súkromné pozemky.

 


 
 

Habanské múzeum otvorenéVytlačiť
 

Obec Veľké Leváre oznamuje, že Habánske múzeum bude otvorené každú sobotu od 10.00 do 18.00 hod. do konca októbra 2019. Expozícia habánskeho múzea Vám priblíži spôsob života habánov.


 
 

ZÁKAZ VSTUPU NA CESTU DO MALACIEKVytlačiť
 

 

Zákaz vstupu.png

Žiadame všetkých občanov  aby REŠPEKTOVALI, že cesta medzi  Rohožníkom  a Malackami je stavba a dodržiavali prísny zákaz vstupu. Okrem stavbárov a oprávnených osôb tam nemá kto čo robiť, chytať , poškodzovať alebo testovať.  Cestu už museli stavbári opraviť, pretože niekto chodil po čerstvom betóne. Majte rešpekt k práci chlapov, ktorí tam robia celé dni. Robia to pre nás ! Ak im budeme komplikovať prácu odďaľujeme čas odovzdania cesty do užívania .

 


 
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

odpad.jpgRozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019 si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade alebo stiahnuť na https://www.rohoznik.sk/zvoz-komunalneho-odpadu.html


 
 

Zmena cestovného poriadku od 01.09.2018Vytlačiť
 

Z dôvodu zmeny organizácie dopravy medzi Rohožníkom a Malackami došlo k aktualizácii cestovného poriadku  Malacky - Plavecký Peter  od 1.9.18. Na spojoch predmetnej trasy je zmenená trasa spojov s tým, že spoje sú vedené cez Kuchyňu a Pernek. Nové cestovné poriadky sú zverejnené na internetovej stránke obce a na úradnej tabuli pred obecným úradom.  


 
 

dnes je: 22.8.2019

meniny má: Tichomír

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka