Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

Kozmetický salón - DZ RelaxVytlačiť
 

kozmetika.jpgOd 2.9 je pre Vás pripravený novo otvorený kozmetický salón Janky Šelcovej. Najdete ju v DZ Relax Rohožník, Obchodná ulica 49.

Pod jednou strechou môžte využiť kozmetické služby, ale aj manikuru a pedikuru.

Objednávky prímam do správy alebo na tel.č.0903224921.

Tešime sa na Vás.


 
 

REKONŠTRUKCIA KOMUNIKÁCIE ROHOŽNÍKVytlačiť
 

 

 

rekonštrukcia cesty.png

Oznamujeme obyvateľom obce, že od pondelka 05.08. začnú práce na rekonštrukcii cesty na uliciach Hlavná a Malacká. Počas týchto prác bude obmedzený pohyb motorových vozidiel po uvedenej ceste a obmedzený prístup vozidlami do domov na uvedených uliciach. Vzhľadom na uvedené žiadame obyvateľov dotknutých ulíc aby parkovanie a používanie svojich áut prispôsobili obmedzeniam, ktoré zapríčinia stavebné práce na rekonštrukcii cesty.

Ďakujeme za pochopenie.

 


 
 

Habanské múzeum otvorenéVytlačiť
 

Obec Veľké Leváre oznamuje, že Habánske múzeum bude otvorené každú sobotu od 10.00 do 18.00 hod. do konca októbra 2019. Expozícia habánskeho múzea Vám priblíži spôsob života habánov.


 
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

odpad.jpgRozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019 si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade alebo stiahnuť na https://www.rohoznik.sk/zvoz-komunalneho-odpadu.html


 
 

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka