Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

Doktor Optik RohožníkVytlačiť
 

okuliare.jpgOptika Doktor Optik v Rohožníku Vám ponúka 40% zľavu na multifokálne sklá, ktoré Vám zabezpečia perfektné videnie na všetky vzdialenosti. Prídite tiež využiť super akciu na slnečné dioptrické okuliare za cenu 69,-€.


 
 

Piváreň a vináreň SVAROGVytlačiť
 

guláš.jpgPiváreň Svarog a vinotéka Perun vás srdečne pozývajú na kotlíkový guláš, ktorý si budete môcť vychutnať v ich prevádzkach v sobotu 30.03. 2019 od 16:00 hod.  


 
 

Jednota dôchodcov Rohožník - oznamVytlačiť
 

index.jpg

ZO Jednoty dôchodcov v Rohožníku pozýva svojich členov na 1-dňový kurz pečenia medového pečiva, ktorý sa uskutoční v pondelok 1. apríla 2019 o 10,00 hod. v kultúrnom dome.


 
 

Zasadnutie obecného zastupiteľstva Vytlačiť
 

zastupitelstvo.jpgStarosta obce Rohožník zvoláva riadne zasadnutie obecného zastupiteľstva, ktoré sa bude konať v stredu 27.03.2019 o 18,00 hod. v zasadačke obecného úradu.

PROGRAM:

1. Otvorenie, schválenie programu, návrhovej komisie a overovateľov zápisnice.

2. Správa o rokovaní komisií OZ

3. Správa o kontrolnej činnosti.

4. Správa o činnosti športových a kultúrno-spoločenských organizácií v obci.

5. Rôzne.

6. Interpelácie poslancov.

7. Diskusia.

8. Záver.

 


 
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

odpad.jpgRozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019 si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade alebo stiahnuť na https://www.rohoznik.sk/zvoz-komunalneho-odpadu.html


 
 

Zmena cestovného poriadku od 01.09.2018Vytlačiť
 

Z dôvodu zmeny organizácie dopravy medzi Rohožníkom a Malackami došlo k aktualizácii cestovného poriadku  Malacky - Plavecký Peter  od 1.9.18. Na spojoch predmetnej trasy je zmenená trasa spojov s tým, že spoje sú vedené cez Kuchyňu a Pernek. Nové cestovné poriadky sú zverejnené na internetovej stránke obce a na úradnej tabuli pred obecným úradom.  


 
 

dnes je: 26.3.2019

meniny má: Emanuel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka