Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

Výstavba parkovísk na sídlisku Vytlačiť
 

parkovisko.png

Oznamujeme obyvateľom sídliska, že v termíne od 24.07. do 01.08.2019 bude prebiehať výstavba parkovísk pri bytových domoch 390,392 a 396. Žiadame vodičov aby v tomto čase parkovali na inom  parkovisku a umožnili bezproblémový pohyb pracovníkom aj  technike.


 
 

UPOZORNENIEVytlačiť
 

bioodpad 1.jpg

Upozorňujeme obyvateľov obce, a to najmä z lokalít Rybník, Dušnica, Hlavná a Malacká ulica, že biologicky rozložiteľný komunálny odpad, ktorý vzniká pri údržbe ich záhrad, pri kosení a podobne, sú povinní kompostovať alebo ho môžu bezodplatne uložiť v areáli technických služieb. Je zakázané odkladať ho do potoka na iné obecné alebo súkromné pozemky.

 


 
 

Obmedzený prejazd ulice ObchodnáVytlačiť
 

prejazd zakázaný.jpgOznamujeme obyvateľom bytových domov 382, 486, 487, 488 a  383, že od zajtra, to je od  20. 6. 2019 bude obmedzený prejazd  na ulici Obchodná od križovatky Obchodná odbočka k reštaurácii Háj z dôvodu opravy havarijného stavu kanalizácie.

Za  pochopenie a trpezlivosť pri realizácii ďakujeme.


 
 

Habanské múzeum otvorenéVytlačiť
 

Obec Veľké Leváre oznamuje, že Habánske múzeum bude otvorené každú sobotu od 10.00 do 18.00 hod. do konca októbra 2019. Expozícia habánskeho múzea Vám priblíži spôsob života habánov.


 
 

ZÁKAZ VSTUPU NA CESTU DO MALACIEKVytlačiť
 

 

Zákaz vstupu.png

Žiadame všetkých občanov  aby REŠPEKTOVALI, že cesta medzi  Rohožníkom  a Malackami je stavba a dodržiavali prísny zákaz vstupu. Okrem stavbárov a oprávnených osôb tam nemá kto čo robiť, chytať , poškodzovať alebo testovať.  Cestu už museli stavbári opraviť, pretože niekto chodil po čerstvom betóne. Majte rešpekt k práci chlapov, ktorí tam robia celé dni. Robia to pre nás ! Ak im budeme komplikovať prácu odďaľujeme čas odovzdania cesty do užívania .

 


 
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

odpad.jpgRozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019 si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade alebo stiahnuť na https://www.rohoznik.sk/zvoz-komunalneho-odpadu.html


 
 

Zmena cestovného poriadku od 01.09.2018Vytlačiť
 

Z dôvodu zmeny organizácie dopravy medzi Rohožníkom a Malackami došlo k aktualizácii cestovného poriadku  Malacky - Plavecký Peter  od 1.9.18. Na spojoch predmetnej trasy je zmenená trasa spojov s tým, že spoje sú vedené cez Kuchyňu a Pernek. Nové cestovné poriadky sú zverejnené na internetovej stránke obce a na úradnej tabuli pred obecným úradom.  


 
 

dnes je: 18.7.2019

meniny má: Kamila

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka