Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

Ukážka zimného rezu Vytlačiť
 

Slovenský zväz záhradkárov v Rohožníku Vás pozýva na ukážku zimného rezu ovocných drevín. Ukážka sa uskutoční v sobotu 24.03.2018 o 15,00 hod. v záhradkovej osade pod vedením Ing. Alojza Kunšteka.


 
 

POŠTA ROHOŽNÍK- 27.03.2018 ZATVORENÁVytlačiť
 

Vedúca Pošty v Rohožníku oznamuje, že v utorok 27.03.2018 bude Pošta zatvorená.


 
 

Oznam FC Rohožník Vytlačiť
 

Výbor klubu FC Rohožník oznamuje svojím fanúšikom, že v nedeľu 25.03.2018 o 15,00 hod. zohrá majstrovský futbalový zápas s futbalovým klubom Most pri Bratislave.


 
 

Užívanie poľnohospodárskych pozemkov Vytlačiť
 

Upozorňujeme všetkých občanov, ktorí užívajú poľnohospodársku pôdu nie vlastnú, ale cudziu a mali to vyčlenené cez pozemkový úrad resp. pozemkový odbor okresného úradu s príslušným rozhodnutím a chcú túto pôdu aj naďalej užívať aby v lehote do 28.02.2018 podali žiadosť na pozemkový a lesný odbor príslušného okresného úradu o vydanie nového rozhodnutia na tento pozemok. Pracovníci odboru upresnia aké doklady je potrebné doložiť podľa zákona č. 504/2003 Z.z..Nepodaním žiadosti do daného termínu užívanie náhradného pozemku zaniká. Prosím, nezmeškajte to občania.


 
 

Zber jedlých olejov Vytlačiť
 

Obec Rohožník zabezpečuje zber použitých jedlých rastlinných olejov a tukov. Na odovzdanie sú vhodné všetky typy rastlinných olejov, ktoré zostanú v domácnostiach po vyprážaní na panvici alebo vo fritéze, prípadne oleje slúžiace ako nálev potravín. Dôležité je, aby olej neobsahoval vodu, víno a zvyšky jedál. Olej nalievajte vychladnutý do nádoby, ktorá sa dá uzavrieť napr. PET fľaša. Fľaše s použitým olejom môžete vhodiť do kontajnerov hnedej farby, ktoré sa nachádzajú:

  • pri Supermarkete COOP Jednota,
  • COOP Jednota na Barine,
  • zberné miesto na hlavnej autobusovej stanici.

  i_4452794.jpg

 


 
 
Ako sa vám páči nový web?
 
 
51%

 
 
 
9%

 
 
 
40%

 
Počet hlasujúcich: 82

dnes je: 23.3.2018

meniny má: Adrián

webygroup
ÚvodÚvodná stránka