Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

FC Rohožník - Slovan B Bratislava Vytlačiť
 

Výbor klubu FC Rohožník oznamuje svojím fanúšikom, že v nedeľu 23.09.2018 odchádza na majstrovský futbalový zápas do Bratislavy kde zohrá zápas s mužstvom ŠK Slovan Bratislava B. Začiatok zápasu je o 10,30 hod.


 
 

ÚRAD PRÁCE MALACKY - OZNAMVytlačiť
 

Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky informuje rodičov detí, ktoré dovŕšili 16 rokov a navštevujú strednú školu, vysokú školu alebo iné školské zariadenie, aby najneskôr do konca septembra 2018 doložili potvrdenie o návšteve školy na účely prídavku na dieťa za aktuálny školský rok 2018/2019.V prípade nedoručenia potvrdenia o návšteve školy môže byť výplata prídavku na dieťa zastavená. Potvrdenie o návšteve školy je možné poslať poštou alebo doručiť osobne na Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Malacky, Záhorácka  2942/60A, Malacky.


 
 

KRUMPOLOVÝ DEŇ V SOLOŠNICIVytlačiť
 

Obec Sološnica Vás pozýva na Krumpolový deň, ktorý sa bude konať v sobotu 22.09.2018. Pripravili pre Vás súťaž v jedení krumpolových placiek a zaujímavý program. Bližšie informácie na e-mail: obec@solosnica.sk


 
 

MEDO - ponuka práce Vytlačiť
 

Spoločnosť MEDO,spol.s.r.o. ponúka zamestnanie v ubytovacom zariadení v Rohožníku. Ide o pozíciu CHYŽNÁ - VRÁTNIČKA. Nástup je možný od 01.10.2018. Záujemcovia o prácu a bližšie informácie sa môžu hlásiť na telefónnom čísle  0905 915 809.


 
 

FRANCKOVA ZÁBAVAVytlačiť
 

Jednota dôchodcov – Základná organizácia Rohožník pozýva svojich členov  na Franckovú zábavu, ktorá sa bude konať vo štvrtok 04.októbra  od 12,00 do 18,00 hod. v kultúrnom dome v Rohožníku. Do tanca aj na počúvanie bude hrať hudobná skupina LEGO.  Vstupné 8,-€. V cene je vstupné, hlavné jedlo a káva. Pripravené je ďalšie občerstvenie a tombola. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 15.09.2018 u p. Baču alebo p. Buchbauerovej.


 
 

ODPOČET ELEKTROMEROVVytlačiť
 

Západoslovenská distribučná oznamuje odberateľom, že od 11.09. do 18.09.2018 bude vykonávať odpočet všetkých elektromerov. V prípade neprítomnosti stav elektromeru odpíšte a dajte na viditeľné miesto.


 
 

Húsenice napadli krušpán: Ako ho chrániť pred vijačkou.Vytlačiť
 

Zväz záhradkárov v Rohožníku oznamuje občanom, ktorí majú problém s výskytom vijačky krušpánovej.

Pri napadnutí rastliny týmto škodcom je dôležité zasiahnuť hneď po zistení prvých príznakov – krušpány preto treba občas prehliadnuť. Prvý postrek treba urobiť skoro, a to najmä vtedy, ak sa tento škodca na drevine už vyskytol.

Účinný je aj prípravok Karate ZEON 5 CS, avšak postrek je dobré viackrát zopakovať. Efektívne je potom kombinovať aspoň dva rôzne insekticídy s kontaktným účinkom napr. Dursban 480 EC, Pyrinex 48 EC, Reldan 22 + prípravky systémovým účinkom napr. Mospilan 20 SP, Calypso 480 SC.

Keďže listy majú ochrannú voskovú vrstvu, bude potrebné do postrekovej tekutiny pridať aj zmáčadlo, Silwet L 77 alebo Agrovital. Aby sa krušpány po postreku rýchlejšie zregenerovali, je dobré prihnojovať ich a viac zavlažovať.

 


 
 

Zmena cestovného poriadku od 01.09.2018Vytlačiť
 

Z dôvodu zmeny organizácie dopravy medzi Rohožníkom a Malackami došlo k aktualizácii cestovného poriadku  Malacky - Plavecký Peter  od 1.9.18. Na spojoch predmetnej trasy je zmenená trasa spojov s tým, že spoje sú vedené cez Kuchyňu a Pernek. Nové cestovné poriadky sú zverejnené na internetovej stránke obce a na úradnej tabuli pred obecným úradom.  


 
 

Zvoz komunálneho odpadu na II. polrok 2018Vytlačiť
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu v obci Rohožník pre II. polrok 2018 si môžete vyzdvihnúť na Obecnom úrade.


 
 

dnes je: 22.9.2018

meniny má: Móric

webygroup
ÚvodÚvodná stránka