Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Rozhlas

Oznamy obecného rozhlasu

MUDr. Jana Vrablicová - DOVOLENKAVytlačiť
 

 

lekár.jpg

MUDr. Vrablicová oznamuje, že od 27.05. do 07.06.2019 neordinuje. Zastupuje MUDr. Hudecová v Plaveckom Mikuláši a MUDr. Kubincová v Kuchyni.


 
 

ZÁKAZ VSTUPU NA CESTU DO MALACIEKVytlačiť
 

 

Zákaz vstupu.png

Žiadame všetkých občanov  aby REŠPEKTOVALI, že cesta medzi  Rohožníkom  a Malackami je stavba a dodržiavali prísny zákaz vstupu. Okrem stavbárov a oprávnených osôb tam nemá kto čo robiť, chytať , poškodzovať alebo testovať.  Cestu už museli stavbári opraviť, pretože niekto chodil po čerstvom betóne. Majte rešpekt k práci chlapov, ktorí tam robia celé dni. Robia to pre nás ! Ak im budeme komplikovať prácu odďaľujeme čas odovzdania cesty do užívania .

 


 
 

Ponuka práce - Materská škola Rohožník Vytlačiť
 

 

učiteľka MŠ.jpgPracovná ponuka

Do našej MŠ hľadáme milú a spoľahlivú pani učiteľku, ktorá má kladný vzťah k deťom je kreatívna, flexibilná, zodpovedná a komunikatívna. Uchádzačka o miesto učiteľky  musí spĺňať kvalifikačné predpoklady. Nástup možný od 1.9.2019.

Požiadavky na vzdelanie:

Stredoškolské vzdelanie v odbore učiteľstvo pre materské školy alebo vysokoškolské v študijnom odbore predškolská a elementárna pedagogika.

Žiadosti a profesijný životopis prosíme posielať poštou na adresu Materská škola, Školské námestie 408, 906 38 Rohožník alebo na mailovú adresu potuckova@msrohoznik.sk .

 


 
 

OZNAM - MUDr. Martin Salčík Vytlačiť
 

detský lekár.jpgDetský lekár MUDr. Martin Salčí oznamuje, že 27.05.2019 nebude ordinovať v Zohore. V Sološnici ordinuje bez zmeny.


 
 

Rozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019Vytlačiť
 

odpad.jpgRozpis zvozu komunálneho odpadu na rok 2019 si môžete vyzdvihnúť na obecnom úrade alebo stiahnuť na https://www.rohoznik.sk/zvoz-komunalneho-odpadu.html


 
 

Zmena cestovného poriadku od 01.09.2018Vytlačiť
 

Z dôvodu zmeny organizácie dopravy medzi Rohožníkom a Malackami došlo k aktualizácii cestovného poriadku  Malacky - Plavecký Peter  od 1.9.18. Na spojoch predmetnej trasy je zmenená trasa spojov s tým, že spoje sú vedené cez Kuchyňu a Pernek. Nové cestovné poriadky sú zverejnené na internetovej stránke obce a na úradnej tabuli pred obecným úradom.  


 
 

dnes je: 24.5.2019

meniny má: Ela

webygroup
ÚvodÚvodná stránka