Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Náš RohožníkVytlačiť
 

Snímka1.JPGSPOLOČNOSŤ CRH SPÚŠŤA UŽ ÔSMY ROČNÍK ÚSPEŠNÉHO GRANTU
NÁŠ ROHOŽNÍK

Už v poradí ôsmy rok dostane Rohožník a jeho obyvatelia príležitosť na to, aby vlastnými nápadmi vylepšili život vo svojom okolí. Grantový program Náš Rohožník vznikol ako spoločná iniciatíva obce Rohožník a spoločnosti CRH (Slovensko), na ktorý sa pravidelne vyčleňuje až 20 000 eur.

Cieľom grantového programu je prispieť k skvalitneniu života obyvateľov Rohožníka. „Ako jeden z najväčších zamestnávateľ na Záhorí cítime zodpovednosť za prostredie, v ktorom pôsobíme a za ľudí, ktorí pre nás pracujú. Aj takýmito aktivitami sa chceme podieľať na zlepšovaní života v obci a zároveň dať priestor pre nové nápady mladých iniciatívnych ľudí, ktorí sa angažujú v oblasti vzdelávania či zlepšovania životného prostredia”, uviedla Viera Blazsek zo spoločnosti CRH North Danube.

Každý rok počet zapojených organizácií a prihlásených projektov rastie. V roku 2017 sme posudzovali až o štvrtinu viac žiadostí ako v roku 2016. Pri vytváraní kritérií, ktoré rozhodujú o ocenených projektoch, vychádzala obec a CRH (Slovensko) zo stratégie dlhodobej udržateľnosti. ,,Záleží nám na tom, aby žiadatelia mysleli na dlhodobý prínos projektov nielen pre obyvateľov obce Rohožník, ale zároveň pre celé jeho okolie a stali sa inšpiráciou aj pre ostatných. “ dodala Viera Blazsek.

Žiadosti o grantový príspevok do programu Náš Rohožník je možné posielať do 15. júna. Projekty je nutné predložiť prostredníctvom elektronického formulára, ktorý bude uvedený na web stránke http://bit.ly/GrantNasRohoznik

Predkladatelia projektov môžu požiadať o predbežnú konzultáciu svojich projektov. Na konzultácie je potrebné sa prihlásiť vopred u pani Kataríny Jurkáčkovej na tel. čísle  0919226202 alebo mailom na adrese katka.jurkackova@rohoznik.sk.


 
 

dnes je: 24.1.2019

meniny má: Timotej

webygroup
ÚvodÚvodná stránka