Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3
RohožníkHľadať
 
 

Oficiálne webové sídlo obce Rohožník na Záhorí.

Upútavky na oznamy

Daňové nedoplatky

Obec Rohožník využila možnosť, ktorú ponúka zákon a zverejnila zoznam daňových dlžníkov. K takémuto kroku oprávňuje § 52 zákona č. 563/2009 o správe daní (daňový poriadok).
Zoznam obsahuje mená daňových dlžníkov, ktorých výška daňových nedoplatkov k 31. decembru 2017 je viac ako 160 € (fyzick ...viac...


 

Turistický vlak Záhoráčik 2018

plagat_Zahoracik_2018_mail (002).jpg

Pozývame Vás na slávnostné otvorenie sezóny prevádzky turistického vlaku Záhoráčik 2018 na trati Záhorská Ves – Zohor – Plavecké Podhradie, ktorú realizuje Bratislavský samosprávny kraj, Odbor cestovného ruchu a kultúry, Odbor dopravy v spolupráci s národným dopravcom Železničnou spoločnosťou Sloven ...viac...


 

Ponuka práce

Seniorville Jablonové hľadá do svojho tímu zdravotné asistentky/tov a opatrovateľky/ov -  viac info na t.č. 02/324 10 309 alebo osobne v zariadení.

 
viac...


 

Nordic Walking- kurz

 
Nordic Walking Rohožník pozýva na kurz chôdze s paličkami v technike Nordic Walking, ktorý sa bude konať v sobotu 21.7. o 8:00, stretnutie pri bufete Rašelina.
Na kurz sa treba prihlásiť na t.č. 0903568486 alebo na stránke snwa.sk
Cena kurzu je 20€. 
Tešíme sa na vašu ú ...viac...


 

MUDr. Vrablicová - DOVOLENKA

MUDr. Vrablicová oznamuje, že od 23.07. do 03.08.2018 bude mať dovolenku. Zastupuje MUDr. Hudecová v Plaveckom Mikuláši.
viac...


 

Opis plynomerov

Slovenská pošta oznamuje, že poštové doručovateľky v našej obci budú vykonávať odpis plynomerov od 14.07. - 12.08.2018.
viac...


 

Kultúra a šport

11.8. - 12.8.2018   14:00

jpeg_slavnosti_Rohoznik_2018.JPG

Kultúrny dom Rohožník

Obecné hodové slávnosti

Obec Rohožník

Srdečné Vás pozývame dňa 11. a 12. augusta na Obecné hodové slávnosti. Počas dvoch augustových dní obec ožíva hudbou, spevom, tancom a sviatočnou atmosférou. Program je koncipovaný tak, aby si v ňom našli to svoje všetky vekové skupiny - deti, stredná generácia i seniori.

Sobota je venovaná folklóru, a preto tento rok vystúpia FS Leváranek, Spevácky zbor z Malých Dvorníkov, FS Senior Družba Trenčín, Dychová kapela Malačané a samozrejme domácich folklórnych súbor Spívajúci dúchodci Spiduch. Večer vystúpi Sima a Dara Rolins. Súčasťou podujatia bude aj vyhlásenie výsledkov grantového programu Náš Rohožník, ktorý už po ôsmykrát vyhlásila obec Rohožník v spolupráci so spoločnosťou CRH Slovensko.

V nedeľu sa snažíme vyhovieť požiadavkám mladšej generácie. Vystúpia skupiny David Band, Juraj Hnilica, Modus, Kali a rohožnícka vychádzajúca hviezda Jakub Škápik. Pre deti sme tento rok pripravili divadielko Fidlibum, maľovanie na tvár, skákací hrad a bludisko. V areáli základnej školy budú pripravené hry, súťaže a mobilné planetárium.

Súčasťou podujatia je sedliacky dvor, ktorý je živou galériou majstrovstva ľudových remesiel. V spolupráci s OZ Podhoran sú pripavené remeselné stánky, v ktorých dostanú priestor na prezentáciu ľudoví umelci z regiónu. V synagóge môžete vidieť výstavu fotografií Radoslava Černického - Zlatá hodinka. V kultúrnom dome bude výstava Bez včiel nie je život a Retro výstava Jednoty dôchodcov Rohožník.

Všetci ste srdečne vítaní!


 

Kultúra a šport

21.7.2018   8:00

NW kurz.jpg

Bufet Rašelina

Kurz Nordic Walking

Nordic Walking Rohožník

Nordic Walking Rohožník pozýva na kurz chôdze s paličkami v technike Nordic Walking, ktorý sa bude konať v sobotu 21.7. o 8:00, stretnutie pri bufete Rašelina.

Na kurz sa treba prihlásiť tu: snwa.sk/podujatie/mini-kurz-rohoznik-7/
Informácie na t.č 0903568486

Tešíme sa na vašu účasť.


 

 

dnes je: 21.7.2018

meniny má: Daniel

webygroup
ÚvodÚvodná stránka