Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu Hlavné menu 3 Prechod na navigáciu vodorovná
RohožníkHľadať
 
 

Dokumenty

Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Rohožník

Dokument Program hospodárskeho a sociálneho rozvoja obce Rohožník 2015 - 2020 (ďalej PHSR) je základným dokumentom, ktorým sa samospráva obce pri výkone svojej činnosti stará o všestranný rozvoj svojho územia a potreby svojich obyvateľov.

Ide o program cielených opatrení, navrhnutý pre oživenie sociálneho, ekonomického a kultúrneho rozvoja obce, ktorý na základe výsledkov ročného hodnotenia bude priebežne aktualizovaný a doplňovaný.

 


 

PHSR obce Rohožník

phsr_obce_rohoznik_v_rokoch_2014_2020-1.pdf(1.9 MB)phsr_obce_rohoznik_v_rokoch_2014_2020-1.pdf

Komunitný plán sociálnych služieb obce Rohožník

Obec je zo zákona povinná vypracovať komunitný plán sociálnych služieb (§ 83 zákona č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách v znení neskorších predpisov). Komunitný plán sociálnych služieb má, po predchádzajúcej analýze súčasného stavu, určiť ciele a priority rozvoja obce v oblasti poskytovania sociálnych služieb, zároveň má slúžiť na vhodné prepojenie sociálnych služieb poskytovaných obcou a komunitných aktivít v obci, ktoré zapájajú a aktivizujú rôzne skupiny obyvateľov. Z týchto dôvodov Obec Rohožník v prvej polovici roku 2018 pristúpila k spracovaniu Komunitného plánu sociálnych služieb obce Rohožník na roky 2018 – 2025 (ďalej len KPSS).


 

Komunitný plán sociálnych služieb obce Rohožník

dnes je: 18.9.2019

meniny má: Eugénia

podrobný kalendár

webygroup
ÚvodÚvodná stránka